Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pix Schneider K15 - albastru - corp diverse culori

Număr anunț
DA21712963
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34,50 RON
Valoare atribuită
34,50 RON
Data publicării
12.11.2018 10:16
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34,50 RON

din 34,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.