Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor LED Asus VS228DE, 21.5", Full HD
- Număr anunț
- DA21710243
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 02213 (CUI 4331236)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 655,44 RON
- Valoare atribuită
- 655,44 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 07:51
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
655,44 RON
din 655,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro