Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet papetarie

Număr anunț
DA21675461
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA OTILIA CAZIMIR IASI (CUI 17140475)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
395,74 RON
Valoare finală
395,74 RON
Data publicării
07.11.2018 10:05
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.