Ofertă refuzată Cumpărare directă

Agenda datata A5

Număr anunț
DA21672778
Autoritate contractantă
LICEUL INDUSTRIAL BABENI (CUI 23005350)
Furnizor / câștigător
CARESI PRINT S.R.L. (CUI 34257468)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.380 RON
Valoare finală
1.380 RON
Data publicării
07.11.2018 07:54
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.