Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUSE

Număr anunț
DA22199643
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA MURES (CUI 4322904)
Furnizor / câștigător
COROTRON SERVICE S.R.L. (CUI RO6668891)
Cod CPV
32581210-4 · Accesorii si componente pentru echipamentul pentru fax (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
468,20 RON
Valoare atribuită
468,20 RON
Data publicării
10.01.2019 12:47
Termen limită
15.01.2019 17:00
Data finalizării
10.01.2019 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

468,20 RON

din 468,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.