Ofertă acceptată Cumpărare directă

Control si verificare instalatie de stins incendiu

Număr anunț
DA22198768
Autoritate contractantă
FILARMONICA GEORGE ENESCU (CUI 4266766)
Furnizor / câștigător
ELSAT INSTAL SRL (CUI RO17161230)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.929,95 RON
Valoare atribuită
2.929,95 RON
Data publicării
10.01.2019 11:46
Termen limită
15.01.2019 17:00
Data finalizării
10.01.2019 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.929,95 RON

din 2.929,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.