Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PERDELE LUMINOASE LED ROSII, GALBENE SI ALBASTRE
- Număr anunț
- DA21719440
- Autoritate contractantă
- Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
- Furnizor / câștigător
- REEA PROCONS SERV S.R.L. (CUI RO5933710)
- Cod CPV
- 31522000-1 · Ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.440 RON
- Valoare atribuită
- 4.440 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 13:48
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 14:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.440 RON
din 4.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro