Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de gaurit cu percutie BOSCH EasyImpact 550, 550W, 13mm

Număr anunț
DA21719304
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SFINTII ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL (CUI 29171017)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,60 RON
Valoare atribuită
159,60 RON
Data publicării
12.11.2018 13:44
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159,60 RON

din 159,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.