Ofertă acceptată Cumpărare directă

Storuri pentru exterior

Număr anunț
DA21719206
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
Furnizor / câștigător
ALUMIN PLAST SRL (CUI RO15687264)
Cod CPV
39522100-8 · Prelate, copertine si storuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.896 RON
Valoare atribuită
10.896 RON
Data publicării
12.11.2018 13:40
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.896 RON

din 10.896 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.