Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie echipamente luminoase destinate iluminatului public festiv pentru Municipiul Turda.
- Număr anunț
- DA21718982
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
- Furnizor / câștigător
- REEA PROCONS SERV S.R.L. (CUI RO5933710)
- Cod CPV
- 31522000-1 · Ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.635 RON
- Valoare atribuită
- 75.635 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 13:33
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
75.635 RON
din 75.635 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro