Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fax laser Samsung SF-760P,Switch Allied Telesyn AT-8026T, 24 porturi Fast Ethernet

Număr anunț
DA22195656
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC "EMANUIL UNGUREANU (CUI 2491338)
Furnizor / câștigător
LUQAS PC FABRIQUE SRL (CUI RO23436395)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.319,47 RON
Valoare atribuită
1.319,47 RON
Data publicării
09.01.2019 16:12
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
10.01.2019 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.319,47 RON

din 1.319,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.