Ofertă acceptată Cumpărare directă

Supapa de sens traseu - G1/2"

Număr anunț
DA21714032
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL " (CUI RO427282)
Furnizor / câștigător
TECH-CON INDUSTRY SRL (CUI RO18886172)
Cod CPV
31224000-2 · Conexiuni si elemente de contact (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41,23 RON
Valoare atribuită
41,23 RON
Data publicării
12.11.2018 10:51
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 12:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41,23 RON

din 41,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.