Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Racord tip bradut ø17mm filet G1/2
- Număr anunț
- DA21714001
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL " (CUI RO427282)
- Furnizor / câștigător
- TECH-CON INDUSTRY SRL (CUI RO18886172)
- Cod CPV
- 31224000-2 · Conexiuni si elemente de contact (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19 RON
- Valoare atribuită
- 19 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 10:50
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19 RON
din 19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro