Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anunt ADV1045954 imprimate specifice Serviciul Public de Asistenta Sociala

Număr anunț
DA21712739
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
ALPHA GROUP SRL (CUI RO14346218)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
448,80 RON
Valoare atribuită
448,80 RON
Data publicării
12.11.2018 10:07
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

448,80 RON

din 448,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.