Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare 10 m furtun absorbtie cu spira alba PVC 152 mm, com.Cirtisoara, jud.Sibiu

Număr anunț
DA21329280
Autoritate contractantă
Comuna Cirtisoara (CUI 4405929)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
639,70 RON
Valoare atribuită
639,70 RON
Data publicării
28.09.2018 07:25
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

639,70 RON

din 639,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.