Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TUBURI Q 1000, TUBURI Q 800, CAPACE 1000 , SPALIERI 2.10 M
- Număr anunț
- DA21711033
- Autoritate contractantă
- Comuna Galicea (CUI 2541118)
- Furnizor / câștigător
- PIŢIGOI SRL (CUI 17328259)
- Cod CPV
- 45223820-0 · Elemente si componente prefabricate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.142,86 RON
- Valoare atribuită
- 1.142,86 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 08:55
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 10:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.142,86 RON
din 1.142,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro