Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MANUSI CHIRURGICALE STERILE, NEPUDRATE (3 cutii marimea 8 si 7 cutii marimea 7.5)
- Număr anunț
- DA21392152
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR DAMBOVITA (CUI 4279863)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 415 RON
- Valoare atribuită
- 415 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 14:44
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 16:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
415 RON
din 415 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro