Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sort

Număr anunț
DA21384779
Autoritate contractantă
CRESA VOINICEL ZALAU (CUI 25490617)
Furnizor / câștigător
MERA PROT SRL (CUI RO16121912)
Cod CPV
18233000-1 · Sorturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25,21 RON
Valoare atribuită
25,21 RON
Data publicării
04.10.2018 10:10
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25,21 RON

din 25,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.