Ofertă acceptată Cumpărare directă

Maturi(paie)-SRCF BUC

Număr anunț
DA21702279
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
ALBENI SERVICII S.R.L. (CUI 29280456)
Cod CPV
39224100-9 · Maturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.680 RON
Valoare atribuită
30.680 RON
Data publicării
09.11.2018 10:38
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.680 RON

din 30.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.