Ofertă refuzată
Cumpărare directă
hipoclorit de sodiu 12,5%
- Număr anunț
- DA21678374
- Autoritate contractantă
- Goscom Lupeni Srl (CUI 32455094)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOCHIM SRL (CUI RO5020688)
- Cod CPV
- 24312220-2 · Hipoclorit de sodiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.250 RON
- Valoare finală
- 1.250 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 11:35
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.