Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie lucrari de consolidare

Număr anunț
DA21655905
Autoritate contractantă
COMUNA COZMESTI (CUI 4540623)
Furnizor / câștigător
CONPROIECT AKY SRL (CUI RO15146323)
Cod CPV
45262212-0 · Lucrari de consolidare a gropilor de fundatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252.347,50 RON
Valoare atribuită
252.347,50 RON
Data publicării
05.11.2018 14:38
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252.347,50 RON

din 252.347,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.