Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE PENTRU CURATENIE
- Număr anunț
- DA21718414
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
- Furnizor / câștigător
- ANDREAS NICODAR SMART SRL (CUI 38105349)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.149,55 RON
- Valoare atribuită
- 4.149,55 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 13:14
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.149,55 RON
din 4.149,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro