Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laveta industriala 2str alba 1000 portii/rola 280m 2 role/UM Cod RTC CE005453
- Număr anunț
- DA21718297
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA APOLLONIA DIN IASI (CUI 26203254)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78 RON
- Valoare atribuită
- 78 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 13:10
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
78 RON
din 78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro