Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calce sodata compatibila aparat anestezie Perseus

Număr anunț
DA21717999
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
Cod CPV
24213000-0 · Oxid de calciu hidratat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.225 RON
Valoare atribuită
3.225 RON
Data publicării
12.11.2018 12:58
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.225 RON

din 3.225 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.