Ofertă acceptată Cumpărare directă

Coada de lemn 120cm

Număr anunț
DA21716399
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII "VICTOR SLAVESCU (CUI 11065838)
Furnizor / câștigător
MARKETING STRATEGIC SRL (CUI RO14446195)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25 RON
Valoare atribuită
25 RON
Data publicării
12.11.2018 12:06
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25 RON

din 25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.