Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet1

Număr anunț
DA21398854
Autoritate contractantă
Serviciul de Transport Public Local de Calatori si Administrare Portuara Braila (CUI 27294340)
Furnizor / câștigător
ZIGZAG PAPER SRL (CUI 38008710)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
766,18 RON
Valoare atribuită
766,18 RON
Data publicării
05.10.2018 11:12
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

766,18 RON

din 766,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.