Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALGIFEN SOL.INJ. 5ML X 5FI (COMBINATII)

Număr anunț
DA22196523
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL CAI FERATE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4337395)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
547,20 RON
Valoare atribuită
547,20 RON
Data publicării
10.01.2019 09:07
Termen limită
15.01.2019 17:00
Data finalizării
10.01.2019 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

547,20 RON

din 547,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.