Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 15,0% sub estimat
DOMESTOS 5L
- Număr anunț
- DA21681714
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Sibiu (CUI 4240650)
- Furnizor / câștigător
- KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI RO14154620)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 238 RON
- Valoare atribuită
- 202,30 RON 15,0% sub estimat
- Data publicării
- 07.11.2018 13:29
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
202,30 RON
din 238 RON estimat
15,0%
Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 35,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.