Ofertă acceptată Cumpărare directă

QUAMATEL 20mg PULB. + SOLV. PT. SOL. INJ. / PERF. / FAMOTIDINUM

Număr anunț
DA22194094
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL CAI FERATE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4337395)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33611000-6 · Medicamente impotriva tulburarilor provocate de hiperaciditate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289,20 RON
Valoare atribuită
289,20 RON
Data publicării
09.01.2019 13:28
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
10.01.2019 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

289,20 RON

din 289,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.