Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panza legatorie

Număr anunț
DA21392792
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02405 PITESTI (CUI 12550105)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI RO32301125)
Cod CPV
19212300-8 · Panza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
426,30 RON
Valoare atribuită
426,30 RON
Data publicării
04.10.2018 15:08
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

426,30 RON

din 426,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.