Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cs

Număr anunț
DA21389949
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CARMEN SYLVA IASI (CUI 17161001)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349,24 RON
Valoare atribuită
349,24 RON
Data publicării
04.10.2018 13:23
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

349,24 RON

din 349,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.