Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PC DELL OPTIPLEX 3050 I5-7500 4GB/500GB/DVD-RW
- Număr anunț
- DA21720079
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.596,63 RON
- Valoare atribuită
- 1.596,63 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 14:07
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.596,63 RON
din 1.596,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro