Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DISCURI SI PLACUTE FRANA FATA CITROEN GL 20 MAA
- Număr anunț
- DA21719936
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA AGRICOLA JUDETEANA GALATI (CUI 37805611)
- Furnizor / câștigător
- KILLTEC SRL (CUI RO6245590)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462,18 RON
- Valoare atribuită
- 462,18 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 14:03
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 14:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
462,18 RON
din 462,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro