Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem localizare innotator cu GPS
- Număr anunț
- DA21719656
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
- Furnizor / câștigător
- AQUATICS SPA WORLD SRL (CUI RO16443861)
- Cod CPV
- 37412300-2 · Echipament si accesorii pentru surfing si inot (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 693,27 RON
- Valoare atribuită
- 693,27 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 13:55
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 15:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
693,27 RON
din 693,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro