Ofertă acceptată Cumpărare directă

Haemocomplettan - Fibrinogen uman (900-1300mg),pulbere pt. sol,inj,/perf.

Număr anunț
DA22190635
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
PRISUM HEALTHCARE S.R.L. (CUI RO5919650)
Cod CPV
33621200-1 · Antihemoragice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.565,65 RON
Valoare atribuită
8.565,65 RON
Data publicării
09.01.2019 09:37
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
10.01.2019 07:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.565,65 RON

din 8.565,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.