Acasă · Licitații
· Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet auto wint 18B12
- Număr anunț
- DA21716338
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARGAUANI (CUI 2612944)
- Furnizor / câștigător
- INTERAUTO CAMIOANE SRL (CUI 16190815)
- Cod CPV
- 34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 425,06 RON
- Valoare atribuită
- 425,06 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 12:04
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
425,06 RON
din 425,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro