Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie scaune si set mese pentru Caminul Cultural Rebricea

Număr anunț
DA21716028
Autoritate contractantă
COMUNA REBRICEA (CUI 3394228)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.625,21 RON
Valoare atribuită
8.625,21 RON
Data publicării
12.11.2018 11:54
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.625,21 RON

din 8.625,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.