Ofertă refuzată Cumpărare directă

Clorura De Sodiu 0.9% 100 ml x 20 fl sol perf

Număr anunț
DA22186876
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CODLEA (CUI 4317550)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33680000-0 · Articole farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.934 RON
Valoare finală
3.934 RON
Data publicării
08.01.2019 11:54
Data finalizării
10.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.