Ofertă refuzată Cumpărare directă

DEXTRAN 40, 100g/l in solutie de GLUCOZA 50g/l

Număr anunț
DA22186351
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
Cod CPV
33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,49 RON
Valoare finală
117,49 RON
Data publicării
08.01.2019 11:14
Data finalizării
10.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.