Ofertă refuzată
Cumpărare directă
LEVOFLOXACINA ACTAVIS 500MG X 7CPR.FILM.
- Număr anunț
- DA22185401
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33651000-8 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 339,80 RON
- Valoare finală
- 339,80 RON
- Data publicării
- 08.01.2019 09:51
- Data finalizării
- 10.01.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.