Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII COLEGIUL TEHNIC DR. ALEXANDRU BARBAT

Număr anunț
DA21714793
Autoritate contractantă
ORASUL VICTORIA (CUI 4523207)
Furnizor / câștigător
OVINIC-INSTAL SRL (CUI RO14782799)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.961,92 RON
Valoare atribuită
9.961,92 RON
Data publicării
12.11.2018 11:15
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.961,92 RON

din 9.961,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.