Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,1% sub estimat

MEDICAMENTE

Număr anunț
DA22183793
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HARSOVA (CUI 4700791)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
Cod CPV
33675000-2 · Antihistaminice pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.913,94 RON
Valoare atribuită
2.852,91 RON 2,1% sub estimat
Data publicării
07.01.2019 14:37
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
10.01.2019 11:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.852,91 RON

din 2.913,94 RON estimat 2,1%

Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 61,03 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.