Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII CURENTE SI DE RENOVARE LA CAMINUL CULTURAL

Număr anunț
DA21712658
Autoritate contractantă
COMUNA GROPENI (CUI 4874755)
Furnizor / câștigător
BRAGAU MARIAN (CUI 29013823)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.212 RON
Valoare atribuită
26.212 RON
Data publicării
12.11.2018 10:05
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.212 RON

din 26.212 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.