Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de birotica si consumabile

Număr anunț
DA21364578
Autoritate contractantă
UM 0466 BUCURESTI (CUI 4204208)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
960,55 RON
Valoare atribuită
960,55 RON
Data publicării
02.10.2018 13:51
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

960,55 RON

din 960,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.