Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CD-R printabil EVOffice, 52x700Mb, 80 min, 100 buc [EV9A04/100]
- Număr anunț
- DA21709172
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.109,35 RON
- Valoare atribuită
- 12.109,35 RON
- Data publicării
- 09.11.2018 16:05
- Termen limită
- 14.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.109,35 RON
din 12.109,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro