Număr anunț
DA21706856
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
AKTUAL TECHNOLOGIES SRL (CUI 13732407)
Cod CPV
32300000-6 · Receptoare de televiziune si de radio si aparate de inregistrare sau de redare a sunetului sau a imaginii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
382,35 RON
Valoare atribuită
382,35 RON
Data publicării
09.11.2018 13:27
Termen limită
16.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

382,35 RON

din 382,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.