Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITII PUBLICE PE INTELESUL TUTUROR, DE LA PLANIFICARE LA ATRIBUIRE
- Număr anunț
- DA21700253
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Emil Isac (CUI 17989927)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 831,93 RON
- Valoare atribuită
- 831,93 RON
- Data publicării
- 09.11.2018 09:24
- Termen limită
- 14.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
831,93 RON
din 831,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro