Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Compresor portabil fara butelie, Stanley STN595
- Număr anunț
- DA21931741
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
- Cod CPV
- 42123000-7 · Compresoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 444 RON
- Valoare atribuită
- 444 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 09:46
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
444 RON
din 444 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro