Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Seif certificat antiefractie EN1143-1 Toscana 85 cheie
- Număr anunț
- DA21928744
- Autoritate contractantă
- Agentia Nationala pentru Arii Naturale Protejate (CUI 37423654)
- Furnizor / câștigător
- ROTTNER SECURITY ROMANIA SRL (CUI RO21537911)
- Cod CPV
- 44421300-0 · Seifuri pentru bani (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.465,54 RON
- Valoare atribuită
- 3.465,54 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 18:47
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 18:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.465,54 RON
din 3.465,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro