Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Mansete albe de protectie, Typ 2 L 45cm, SMS-fleece
- Număr anunț
- DA21684598
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL STEP S.R.L. (CUI RO17622563)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.446,40 RON
- Valoare finală
- 4.446,40 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 15:09
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.